Tvorba webových stránek

Naše společnost se specializuje na tvorbu webových stránek již řadu let. Můžeme pro vás vytvořit jak jednoduché webové stránky se základními informacemi o Vaší firmě, tak rozsáhlé webové projekty či internetové aplikace. Díky zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout ty nejlepší technologie.

Postup při tvorbě webových stránek

Tvorba webových stránek je proces, který rozdělujeme do několika základních kroků. Na začátku je nutné, abyste si stanovili cíle, kvůli nimž chcete spustit celý projekt. Rádi Vám poradíme, jak dosáhnout díky webovým stránkám největšího úspěchu a jakou strategii zvolit, aby se vaše firma či společnost mohla měřit s konkurencí. Dalším důležitým krokem při tvorbě webových stránek je analýza a návrh řešení webových stránek, jehož součástí je grafický návrh. Po jeho schválení přichází na řadu realizace, o kterou se postarají naši programátoři. Spuštění webových stránek však tvorba webových stránek nekončí, je potřeba se o prezentaci řádně starat a udržovat ji aktuální.

Nabízíte všechny spojené služby co se týkají webových stránek?

Ano našim klientům poskytujeme komplexní servis webových stránek od grafického návrhu, webhostingu a registrace domén až po seo optimalizaci a reklamní kampaně na internetu.

Kde najdu ukázky Vaší společnosti jaké webové stránky vyrobila?

Naše ukázky najdete v sekci reference a podsekci Webové stránky a internetové plikace


Kancelář

Fantova 1783/30
Praha 5 - 155 00

Tel.: 723 985 645
Tel.:

E-mail: info@egos.cz

GPS: 50°2'42.593"N, 14°18'59.406"E

U naší kanceláře je zajištěno bezproblémové parkování

Dostupnost je také MHD dostanete se k nám metrem i autobusem

Copyright 2010 © EGOS CZ s.r.o. | Powered by EGOS CZ s.r.o. - IT Servis